Un copil de aproximativ 1 an a ramas fara ambii parinti, dupa ce mama sa de aproximativ 30 de ani a fost ucisă in aceasta seara într-o mașină în apropierea Podului Șerbănești. Asasinul, ar fi anunțat autoritățile că se sinucide.
La fața locului polițiștii cercetează locul crimei.
Vom reveni cu detalii.
