Un copil a rămas orfan după ce mama a fost ucisă, iar tatăl s-a aruncat de pe Podul Serbănești

Un copil de aproximativ 1 an a ramas fara ambii parinti, dupa ce mama sa de aproximativ 30 de ani a fost ucisă in aceasta seara într-o mașină în apropierea Podului Șerbănești. Asasinul, ar fi anunțat autoritățile că se sinucide.
La fața locului polițiștii cercetează locul crimei.

Vom reveni cu detalii.

https://www.facebook.com/EMCpress/videos/1754457124691147/
Redactia

Redactia

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: