Conducere nouă la DSP Bacău

Luni 22 martie in direct la Radio Easy si Tele 1 Bacău, in cadrul emisiunii moderate de Sebi Șufariu, prefectul de Bacău, Liviu Miroșeanu a anuntat posibilitatea ca noul director de la DSP Bacău sa fie ales in persoana doamnei dr. Mihaela Arim, care in prezent ocupa functia de consilier al ministrului sanatatii.

Redactia

Redactia

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: