Depistat de radar cu 53 km/h peste limita legală.

La data de 30 mai a.c, polițiștii din Dărmănești au depistat un conducător auto de 49 de ani, din județul Suceava, în timp ce conducea un autoturism cu viteza de 103 km/h, în localitate.

Polițiștii l-au sancționat contravențional cu amendă în valoare de 1.822,5 lei, iar ca măsură complementară i-au reținut permisul de conducere pentru o perioadă de 90 de zile.

Polițiștii recomandă respectarea limitelor de viteză pentru sectorul de drum pe care circulați!

IONESCU ANDREI

IONESCU ANDREI

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: