In aceasta seara politistii bacauani au tinut sa transmita un mesaj tuturor, tinand cont de situatia actuala, in speranta de a putea limita transmiterea coronavirusului.
Mesajul polițiștilor băcăuani: RĂMÂNEȚI ACASĂ!
Ușor de prins, greu de lăsat!
Bravoooo felicitari.Asta e solutia.Ramaneti acasa și voi aveti mare grija de măsurile de protecție.Va multumim.
Cât de ușor e lumea de manipulat ! Ai idee ce înseamnă stare de urgentă sau stare de asediu ? Îți ia statul toate drepturile tale date de Constituție…din care nu ți-au mai rămas tare multe !!!