Apa, gratuită în toate restaurantele din România. Legea a primit aviz pozitiv în Camera Deputaților
Restaurantele, barurile și cantinele vor fi obligate, prin lege, să le ofere apă potabilă clienților care vor cere asta. Şi…
Ușor de prins, greu de lăsat!
Restaurantele, barurile și cantinele vor fi obligate, prin lege, să le ofere apă potabilă clienților care vor cere asta. Şi…