Beat la volan, un bărbat era să-ți omoare soția și cei doi copii minori

Astăzi a avut loc un accident cumplit în județul Vaslui.

Șoferul, în vârstă de 39 de ani, era beat și fără permis.

Acesta s-a răsturnat cu mașina, fiind internat în stare de inconștiență la spital, iar cei 2 copii de 3 ani și mama acestora de 24 de ani au ajuns în stare gravă la Spitalul de Urgență Bârlad.

Martorii de la fața locului spun că șoferul a lovit puternic un copac de pe marginea drumului, din comuna Bogdănești.

Astfel, șoferul nu a putut fi testat cu aparatul etilotest, dar i s-au recoltat probe biologice la spital.

Sperăm că soția și copiii acestuia își vor reveni cât mai repede și că nu sunt repercursiuni grave!

Sursa realitatea.net

Redactia

Redactia

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: