Preşedintelui interimar al PSD, Marcel Ciolacu, i s-a făcut rău, duminică, în timpul conferinţei de presă pe care o susţinea la sediul partidului.
Conferinţa a fost întreruptă în momentul în care i s-a făcut rău, fiind iniţial chemată ambulanţa, ca mai apoi ajutorul medical sa fie anulat, deoarece liderul PSD şi-a revenit.
Biroul de presă al PSD a confirmat pentru agerpres.ro, că Marcel Ciolacu şi-a revenit, a părăsit sediul partidului şi urmează să-şi facă un control medical.
